“2016-2019 Ulusal e-Devlet Stratejisi ve Eylem Planı” Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı ve TÜBİTAK BİLGEM YTE İş Birliği ile Hazırlandı

-A +A

Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı ve TÜBİTAK BİLGEM YTE iş birliği ile hazırlanan “2016-2019 Ulusal e-Devlet Stratejisi ve Eylem Planı” için tanıtım toplantısı 9 Eylül 2016 tarihinde kamu kurum ve kuruluşlarının üst düzey yöneticilerinin, özel sektör yöneticilerinin, akademisyenlerin ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcilerinin katılımı ile gerçekleştirilmiştir.

Gerçekleştirilen tanıtım toplantısına Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Sayın Ahmet ARSLAN, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Sayın Faruk ÇELİK ile Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sayın Fatma Betül SAYAN KAYA katılım sağlamışlardır.

Toplantıda Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Sayın Ahmet ARSLAN, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Haberleşme Genel Müdürlüğü Genel Müdürü Sayın Mustafa KOÇ ve TÜBİTAK Başkanı Sayın Prof. Dr. Arif ERGİN hazırlanan eylem planı ile ilgili değerlendirmelerde bulunmuşlardır. TÜBİTAK Başkanı Sayın Prof. Dr. Arif ERGİN konuşmasında Ulusal e-Devlet Stratejisi Eylem Planının hazırlanmasında TÜBİTAK'ın üstlendiği rol hakkında bilgi paylaşmıştır.

2016-2019 Ulusal e-Devlet Stratejisi ve Eylem Planı'na erişmek için tıklayınız.