TÜBİTAK BİLGEM YTE tarafından 11 Mart 2020 tarihinde Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri ve Birlikleri Dijital Dönüşüm Planlama Projesi Başlangıç Toplantısı Gerçekleştirildi.

-A +A

TÜBİTAK ve Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri arasında imzalanan İş Birliği Protokolü çerçevesinde; TÜBİTAK BİLGEM Yazılım Teknolojileri Araştırma Enstitüsü (YTE) tarafından 11 Mart 2020 tarihinde "Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri ve Birlikleri Dijital Dönüşüm Planlama Projesi Başlangıç Toplantısı" Ankara’da gerçekleştirildi.

TÜBİTAK Başkanı Prof. Dr. Hasan MANDAL ve Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği Genel Müdürü Fahrettin POYRAZ’ın açılış konuşmalarıyla başlayan toplantıda, TÜBİTAK BİLGEM YTE Enstitü Müdür Yardımcısı ve Proje Yöneticisi Nuriye ÜNLÜ tarafından Proje hakkında bilgilendirme sunumu gerçekleştirildi.

Açılış konuşmaları ve yapılan bilgilendirme sunumunun ardından Toplantı, Proje kapsamında yer alacak TÜBİTAK BİLGEM YTE ve Tarım Kredi Kooperatifleri çalışanları arasında işbirliği ve iletişimin inşa edilmesi amacıyla gerçekleştirilen “Tanışma ve Buz Kırma - Lego Etkinliği” ile devam etti.