Ufuk2020 Programı Güvenli Toplumlar 2017 Çağrılarına Yönelik "SMI2G" Güvenli Toplumlar Bilgi Günü ve Proje Pazarı’nda YTE Kabiliyet Sunumu Yapıldı

-A +A

Ufuk2020 Programı Güvenli Toplumlar 2017 Çağrılarına Yönelik "SMI2G" Güvenli Toplumlar Bilgi Günü ve Proje Pazarı 2-3 Şubat 2017 tarihlerinde Belçika-Brüksel'de düzenlendi. Avrupa Komisyonu temsilcileri ile Avrupa'dan araştırmacı, sanayi temsilcileri ve kamu temsilcilerinin katılım sağladığı etkinlik boyunca katılımcılar Güvenli Toplumlar 2017 çağrısına yönelik proje fikri veya ortaklık talebi sunumlarını gerçekleştirildi.

Proje pazarının ilk gününde YTE kabiliyet ve yeteneklerini tanıtma amaçlı bir sunum Halime GÖK tarafından gerçekleştirildi. Sunumda, e-Devlet projelerinde edinilen yazılım geliştirme süreçleri, bilgi güvenliği, proje yönetimi ve kurumsal mimari konusundaki olgunluğundan bahsedildi. Ufuk2020 Programı Güvenli Toplumlar 2017 çağrıları kapsamında önerilecek projelerde katkı sağlanabilecek alanlar hakkında bilgi paylaşımı yapıldı.

Fotoğraflar